FOLIA ZABEZPIECZAJĄCA PRZECIW DROBNOUSTROJOM

17-09-2020

Folia antybakteryjna CBS Medical to innowacyjne rozwiązanie przeciwko bakteriom, wirusom i pleśni, które namnażają się na powierzchniach. Jest to nowoopracowany, samoprzylepny produkt, który nadaje się do każdego obszaru. Przeciwdrobnoustrojowe działanie hamuje rozwój szerokiej gamy szkodliwych mikroorganizmów, a tym samym zapewnia długotrwałą ochronę i gwarantuje użytkownikom wysoki standard higieny oraz bezpieczeństwa poprzez obniżenie ryzyka infekcji.

Folia ochronna CBS Medical wykazuje działanie antybakteryjne zarówno na powierzchni, jak i w części spodniej.  Dlatego też jeśli przykleisz folię na powierzchnię, którą chcesz zabezpieczyć, to antybakteryjny klej na bazie wody odkazi również i ją. Można ją aplikować dosłownie wszędzie; znajdzie zastosowanie między innymi w medycynie, np.: krzesła w poczekalniach, recepcjach, łóżka, uchwyty, itp. Nadaje się również do transportu publicznego, z którego codziennie korzysta wiele osób więc ryzyko zakażenia jest wysokie. Z powodzeniem sprawdzi się także w placówkach szkolnych, stołówkach, restauracjach, przedszkolach i żłobkach, przychodniach, windach, automatach samoobsługowych, toaletach publicznych, dworcach kolejowych, autobusowych, czy portach lotniczych, itd. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie jest powierzchnia, którą trzeba chronić przed drobnoustrojami.

Produkt posiada certyfikat ISO.

 

Jaka jest różnica między środkiem przeciwbakteryjnym a antybakteryjnym?

Środek przeciwdrobnoustrojowy hamuje wzrost i zabija bakterie, grzyby i pleśń, natomiast antybakteryjny blokuje rozwój określonych bakterii.

Technologia Biomaster wykorzystuje niestandardowe dodatki do tworzenia produktów, które zapewniają trwałą ochronę przed drobnoustrojami.

Biomaster gwarantuje całodobową ochronę przeciw większości niebezpiecznych drobnoustrojów.

 

 

Charakterystyka:

 • Gładki, łatwy do czyszczenia.
 • Wodoodporny.
 • Szybka aplikacja i wymiana.
 • Odporny na większość środków chemicznych.
 • Czas działania: sześć miesięcy od momentu aplikacji.

 

Folia jest dostępna w dwóch wariantach:

 1. Pierwsza z nadrukowanym logo Biomaster

              Grubość: 40 mikronów.

              Kolory: przezroczysty i jasnoniebieski.

 1. Druga z logo jak etykieta, którą należy  umieścić przed założeniem folii.

               Grubość 90 mikronów.

               Kolor: przezroczysty.

Obie odmiany są dostępne w rolkach o długości 40 m, w zmiennej szerokości od 10 do 120 cm.

 

SKUTECZNOŚĆ BIOMASTERU TO AŻ  99,99% REDUKCJI. 

Kiedy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią chronioną Biomaster, jony srebra uniemożliwiają im wzrost, wytwarzanie energii lub replikację, dlatego umierają. W przeciwieństwie do niektórych środków przeciwdrobnoustrojowych, Biomaster jest niezwykle trwały i bardzo silnie aktywny. Po dodaniu jest rozpraszany po całej powierzchni produktu i staje się jego integralną częścią. Srebro jest nieorganiczne i nie podlega ługowaniu, co oznacza, że w przeciwieństwie do organicznych środków, pozostaje w obrębie przedmiotu, do którego jest dodany. Długą i skuteczną żywotność produktu zapewnia kontrolowane uwalnianie substancji czynnej zapewniając tym samym maksymalną ochronę.

Biomaster jest skuteczny przeciwko wirusom, takim jak Norowirus i H1N1, pleśń i bakterie. Zostało przetestowanych 50 różnych gatunków i wykazał redukcję  wzrostu, aż w 99,99% -  między innymi: MRSA, E.Coli, Listeria, Salmonella, VRE e Campylobacter.

 

 

 

 

Ul. Majolikowa 23 F, o3-125 Warszawa, Polska

Tel.: +48 789-444-596, sklep@datacenterworld.pl

 

 

 

 

 

 • Raritan
 • Modular DC Solutions
 • 3M
 • EDP Europe
 • LEGRAND
 • Wappex
 • WASP
 • DataCenterWorld