DOMINION® KX III

Zaloguj się aby zamówić

Dominion KX III jest flagowym produktem Raritan KVM-over-IP klasy korporacyjnej, który zapewnia 1, 2, 4 lub 8 użytkownikom poziom BIOS, zdalne zarządzanie 8, 16, 32 lub 64 serwerami za pomocą jednego przełącznika. Dzięki wiodącej w branży wydajności, bezpieczeństwu i niezawodności wideo Dominion KX III przewyższa konkurencję. Dzięki standardowym funkcjom, takim jak cyfrowe wideo DVI / HDMI / DisplayPort / USB-C, analogowe wideo VGA, media wirtualne, audio, karty inteligentne / CAC i dostęp mobilny, Dominion KX III nadaje się zarówno do ogólnych zastosowań komputerowych, jak i do dynamicznej transmisji. Zarządzaj maksymalnie 8 urządzeniami szeregowymi dzięki nowym modułom DSAM. Nowy zestaw SDK i interfejs API klienta KX III do integracji i automatyzacji.

KX III jest idealny do serwerowni, laboratoriów testowych i największych centrów danych dla przedsiębiorstw. Oferuje wysoką wydajność, bez Java, zdalne zarządzanie serwerami, stacjami roboczymi i urządzeniami szeregowymi. Wdróż indywidualnie lub za pomocą Bezpiecznej bramy CommandCenter firmy Raritan.

W przypadku stacji nadawczych, kontrolnych, laboratoriów i studiów stacja użytkownika KX III i nowa stacja użytkownika KX IV zapewniają dostęp do KVM-over-IP o wysokiej wydajności w dwóch niezależnych urządzeniach. Wydajny interfejs użytkownika obsługuje wiele sesji wideo 1080p i 4K przy 30 FPS przy niskim opóźnieniu, jednoczesny dostęp do wielu serwerów, dwóch lub trzech monitorów, audio i wirtualnych mediów. Nowa, ultra-wydajna, Dominion KX IV User Station obsługuje nową KX IV 101, rozdzielczość wideo 4K, do 3 monitorów i ma 3-krotnie większą wydajność niż KX III User Station. Stacje użytkownika integrują się z CommandCenter, aby obsługiwać scentralizowane logowanie i dostęp do dużych wdrożeń.

 

FUNKCJE

Zdalny dostęp na poziomie BIOS


Dominion KX III ma najbardziej wydajną i najbardziej elastyczną technologię KVM over-IP. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do Dominion KX III z sieci LAN, WAN, Internetu, urządzeń mobilnych i połączeń telefonicznych, umożliwiając administratorom dostęp na poziomie systemu BIOS do zdalnego rozwiązywania problemów, rekonfiguracji, ponownego uruchamiania i wyłączania serwerów.

 

Wysokiej jakości wideo i audio

30 klatek na sekundę, 1080p lub 1920x1200 wideo po IP (z dźwiękiem) do transmisji i innych aplikacji intensywnie korzystających z wideo. Uzyskaj ultraszybkie połączenia i przełączanie dzięki modelowi DKX3-808. Wydajna stacja użytkownika jest teraz dostępna do użytku w laboratorium, studiu lub pokoju kontrolnym!

 

Media wirtualne bez Java


Każdy Dominion KX III jest wyposażony w wirtualny nośnik, który umożliwia zdalne zadania, takie jak instalacja oprogramowania, zdalne uruchamianie i diagnostyka, z wykorzystaniem szerokiej gamy dysków CD, DVD, USB, napędów wewnętrznych i zdalnych oraz obrazów. Obsługa wirtualnych mediów i dźwięku bez Java.

 

Bezpieczeństwo wojskowe

Dzięki Raritan's Dominion KX III możesz spełnić rządowe i wojskowe mandaty bezpieczeństwa, w tym: szyfrowanie AES i FIPS 140-2, Common Access Card (CAC), uwierzytelnianie dwuskładnikowe i IEEE 802.1X oraz sieć IPv6.

 

Dodatkowe funkcje

 • Wiele modeli sprzętu
  Wiele modeli sprzętowych zapewnia najwyższą gęstość w tej klasie i umożliwia jednoczesny dostęp jednego, dwóch, czterech lub ośmiu zdalnych użytkowników do 8, 16, 32 lub 64 serwerów.
 • Mysz w synchronizacji
  Absolute Mouse Synchronization zapewnia idealną synchronizację myszy bez zmiany ustawień myszy serwera - najwyższy poziom plug-and-play!
 • Redundancja dla niezawodności
  Aby zwiększyć niezawodność i redundancję, wszystkie modele Dominion KX III mają podwójne zasilacze i porty LAN, z automatycznym przełączaniem awaryjnym.
 • Go Mobile
  Uzyskaj dostęp na poziomie systemu BIOS i kontrolę nad komputerami i serwerami za pośrednictwem iPhone'ów i iPadów Apple. Dostępne bezpośrednio lub za pośrednictwem CommandCenter® Secure Gateway
 • Zdalne ponowne uruchomienie zasilania
  Serwery włączania, wyłączania lub wyłączania zasilania podłączone do opcjonalnych jednostek zdalnego sterowania zasilaniem Raritan. Za pomocą jednego kliknięcia możesz ponownie uruchomić zawieszony lub zawieszony serwer.
 • Pojedyncza tafla szkła
  Dominion KXIII jest skalowalny, aby obsługiwać tysiące serwerów korporacyjnych, gdy jest zintegrowany z Raritan CommandCenter Secure Gateway, zapewniając jedną szybę szklaną do wszystkich urządzeń we wszystkich centrach danych na całym świecie.
 • Szeroka kompatybilność
  Zestaw wieloplatformowych CIM-ów do połączenia z VGA, DVI, HMDI i DisplayPort, USB, USB z wirtualnymi mediami, Sun®, Sun USB i serwerami sterowanymi szeregowo, a także popularne modele serwerów typu blade od: HP®, IBM®, Dell® i Cisco®.
 • Rozszerz swój zasięg
  Rozszerz zdalny dostęp i chroń swój sprzęt za pomocą przedłużacza Cat5 Reach DVI KVM firmy Raritan. Uzyskaj jakość wideo HD 1080p, jednocześnie umożliwiając rozszerzony zdalny dostęp do portów DVI i VGA na komputerach PC, serwerach lub przełącznikach KVM.
 • Cyfrowy port lokalny
  Cyfrowy lokalny port KX III zapewnia szybki dostęp z szafy i wysokiej jakości wideo DVI-D. Wydajny interfejs użytkownika oparty na przeglądarce jest wspólny ze zdalnym interfejsem użytkownika ze wszystkimi funkcjami administracyjnymi.
 • Szuflady konsoli
  KX III jest idealny do użytku z szufladami konsoli KVM z podświetleniem LED LCD firmy Raritan, które zapewniają funkcje wideo HD, klawiaturę i touchpad z poziomu pojedynczej stacji roboczej do zarządzania jednym lub większą liczbą serwerów.
 • Szybki i zawsze połączony
  Ultraszybkie połączenia i przełączanie na sekundę z nieblokującym modelem DKX3-808 sprawiają, że stacja użytkownika jest idealna do transmisji w czasie rzeczywistym.
 • Media wirtualne bez Java
  Ciesz się dostępem i kontrolą bez Java z wirtualnymi multimediami i dźwiękiem w systemach Windows, iOS, Linux i Mac, z naszymi istniejącymi klientami .NET i nowymi klientami HTML KVM.
 • Nowa stacja użytkownika IP
  Nowe urządzenie User Station oferuje bezproblemowy, wysokowydajny dostęp IP dla studiów nadawczych, laboratoriów i sterowni.
 • Dostęp szeregowy z DSAM
  Dzięki nowym modułom dostępu szeregowego Dominion (DSAM) użytkownicy mogą łączyć się z maksymalnie 8 urządzeniami szeregowymi z dostępem szeregowym bez języka Java.
 • KX III SDK i API
  Zestaw programistyczny (SDK) i interfejs programowania aplikacji (API) jest dostępny do zakupu na podstawie odrębnej umowy dla zatwierdzonych klientów.

 

Schemat topologii

 

Dominion KX III ma trzech opartych na oprogramowaniu klientów KVM-over-IP: AKC, HKC i VKC. Użytkownicy wchodzą w interakcję z tymi klientami, aby uzyskać dostęp do zdalnych serwerów i kontrolować je. AKC to w pełni funkcjonalny klient bez Java, używany w systemie Windows. HKC to nasz nowy, wolny od Javy, oparty na przeglądarce klient dla platform Linux, iOS i Mac. VKC to oryginalny w pełni funkcjonalny klient KVM oparty na Javie dla wszystkich platform.

Stacja użytkownika KX III zapewnia wysokowydajny dostęp KVM przez IP dla transmisji, pokojów kontrolnych i studiów. To oparte na systemie Linux urządzenie sprzętowe obsługuje dwie sesje wideo 1080p przy 30 klatkach na sekundę z opóźnieniem 50 ms.


Jak działają stacje użytkownika Dominion KX:

 

 

Moduł interfejsu komputerowego (CIM) dla Dominion KX III

CIM to „klucz serwera”, który łączy komputer, serwer lub stację roboczą z KX III za pomocą kabla Cat5 / 6. Istnieje wiele typów CIM-ów do obsługi różnych typów portów komputera (USB, PS / 2, VGA, HDMI, DVI, DisplayPort, szeregowy) i do wykonywania funkcji, takich jak media wirtualne. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby znaleźć odpowiedni CIM. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z Przewodnikiem CIM KX III.

 

  Part #

Serial

DVI

DisplayPort

HDMI

USB-C

VGA

Virtual
Media

Absolute
Mouse

Smart
Card

Audio

   D2CIM-DVUSB-DP

 

 

 

 

 

   D2CIM-DVUSB-HDMI

     

   

   D2CIM-DVUSB-DVI

 

 

 

 

 

   D2CIM-DVUSB

         

   D2CIM-VUSB-USBC

       

 

 

 

   D2CIM-VUSB

         

   

   DCIM-USBG2

         

 

 

 

 

   P2CIM-SER-EU

                 

   DCIM-PS2

         

       

   P2CIM-SER

                 

   DCIM-SUN

         

       

 

 

Prawdziwy dostęp szeregowy dzięki Dominion Serial Access Modules (DSAM)

Dzięki nowym modułom dostępu szeregowego Dominion (DSAM) użytkownicy mogą łączyć się z maksymalnie 8 urządzeniami szeregowymi z dostępem szeregowym bez języka Java. Moduły DSAM z 2 i 4 portami podłączane są do portów USB przełącznika KX III. Zapewniają „prawdziwy dostęp szeregowy” z możliwością kopiowania i wklejania do 8 jednoczesnych połączeń z urządzeniami szeregowymi, takimi jak przełączniki LAN, routery i serwery Linux / Unix.

 

 

 

Centralny dostęp i zarządzanie CommandCenter


Dominion KVM i urządzenia szeregowe, w tym SX II, KX III, KSX II i KX2-101-V2, integrują się z bramą CommandCenter Secure Gateway firmy Raritan. Dzięki systemowi zarządzania CommandCenter administratorzy mogą zarządzać wieloma urządzeniami Raritan. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do setek lub tysięcy komputerów i urządzeń sieciowych z jednego zintegrowanego systemu za pośrednictwem komputera, laptopa lub stacji użytkownika KX III. Jeśli posiadasz pięć lub więcej urządzeń Raritan, powinieneś rozważyć CommandCenter do scentralizowanego zarządzania i dostępu.

 

 

CommandCenter zapewnia również zdalną kontrolę zasilania, dostęp do maszyn wirtualnych VMware oraz obsługę rozwiązań dostępu wewnątrz pasma, takich jak RDP, VNC, SSH i procesorów serwisowych wiodących producentów komputerów. CC-SG stanowi doskonałe uzupełnienie rozwiązania do zarządzania energią Power IQ i umożliwia kontrolę mocy urządzeń podłączonych do PDU wielu dostawców zarządzanych przez Power IQ.

 

 

 

 • Polskie Kraty
 • EDP Europe
 • PermAlert
 • 3M
 • Wappex
 • IntrApp
 • DELTA
 • Vodea
 • Geist
 • Raritan
 • IDC Solutions
 • Enlogic
 • FG WILSON
 • Bater
 • DataCenterWorld
 • APRA
 • LEGRAND
 • Hartmann tresore
 • Bilhanding
 • Schuebo
 • Modular DC Solutions
 • Konsmetal
 • WWT
 • Caterpillar
 • WASP
 • Oxycom
 • Schneider
 • TELTECH