Kaseta MPO - 12xLC, HighDensity, OM3

Zaloguj się aby zamówić

Kaseta OM3 HighDensity Ultra Compact LC na MPO (MTP).

Kaseta MPO - 12xLC, HighDensity, OM3.

Kaseta OM3 HighDensity Ultra Compact LC na MPO (MTP).

Do montażu w panelach światłowodowych FCR.

Cechy: Kompaktowa, szybki i łatwy montaż, w 100% fabrycznie przetestowana, odporne na zginanie włókno światłowodowe, najwyższej jakości komponenty ceramiczne. Idealna dla zastosowań 40G i 100G. Pasuje do obudów FCRHD1UBK i FCDHD4UBK.

----------------------------------------------------------------

Karta Techniczna produktu: OCLCHD50G3_cart

Polecane katalogi: 

GroundingBonding

Nowy katalog Hubell Data Center

 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane produkty marki Hubbell. Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami w celu rozpoznania Państwa potrzeb i doboru odpowiednich produktów.

  • FG WILSON
  • EDP Europe
  • Caterpillar
  • Enlogic
  • Schneider
  • Polskie Kraty
  • Vodea
  • WWT
  • Bilhanding
  • IntrApp
  • Wappex
  • Bater
  • DELTA
  • DataCenterWorld
  • Konsmetal
  • 3M
  • Geist
  • Hubbell
  • WASP
  • APRA
  • TELTECH
  • IDC Solutions
  • PermAlert
  • Modular DC Solutions
  • Hartmann tresore