DOMINION® LX II

Zaloguj się aby zamówić

Ekonomiczny produkt Dominion® LX II firmy Raritan, przeznaczony dla małych i średnich firm, umożliwia administratorom IT, centrów danych, laboratoriom i sieciom zdalne zarządzanie komputerem i urządzeniami szeregowymi w celu maksymalizacji czasu pracy, uniknięcia podróży i szybkiego rozwiązywania problemów.

Te przełączniki KVM-over-IP drugiej generacji (i modele zintegrowanych przełączników / szuflad LCD) zapewniają jednemu / dwóm zdalnym użytkownikom i jednemu użytkownikowi lokalnemu, bez Java, dostęp na poziomie BIOS i kontrolę 8 lub 16 serwerów. Dostępne jest również opcjonalne zarządzanie od 2 do 8 urządzeń szeregowych. Uwzględniono standardowe funkcje produktywności, takie jak media wirtualne, absolutna synchronizacja myszy, uwierzytelnianie serwera katalogów i PC Share.

 

Główne cechy

Dostęp do IP na poziomie systemu BIOS bez Java

Wydajny, wolny od Java, na poziomie BIOS, dostęp IP i kontrola komputerów, serwerów i urządzeń szeregowych przez LAN, WAN lub Internet w celu zdalnego rozwiązywania problemów, rekonfiguracji i ponownego uruchamiania serwerów.

 

Wydajny dostęp zdalny HD

Dostęp do aplikacji na zdalnych serwerach do rozdzielczości HD 1920 x 1080 i 1920 x 1200, ze standardową wydajnością KVM-over-IP 15 klatek na sekundę.

 

Dostęp do wielu platform, wielu dostawców

Administruj szeroką gamą serwerów, komputerów stacjonarnych i laptopów dzięki interfejsom VGA, DVI, HDMI, USB-C, DisplayPort, USB i PS / 2. Zarządzaj 2 do 8 urządzeniami sieciowymi lub szeregowymi za pomocą Dominion Serial Access Modules (DSAM).

 

Przełącznik wielofunkcyjny / szuflada LCD

Trzy kombinacje przełączników KVM LX II i modeli szuflad LCD T1700-LED zapewniają zarządzanie na stojaku i zdalne zarządzanie oparte na protokole IP w zintegrowanym urządzeniu 1U. Dostępne 2 kw. 2020.

 

Dodatkowe funkcje

Opcjonalny dostęp szeregowy
Zarządzaj 2, 4, 6 lub 8 urządzeniami szeregowymi za pomocą Dominion Serial Access Modules (DSAM). Uzyskaj w pełni funkcjonalny, bezobsługowy dostęp szeregowy z auto DTE / DCE - bez kabli rollover!

Virtual Media
Używaj wirtualnych mediów do zdalnych zadań: instalacji oprogramowania, zdalnego uruchamiania i diagnostyki w celu wydajnego zdalnego zarządzania w dowolnym miejscu i czasie.

Przełącznik wielofunkcyjny / szuflada LCD
Trzy kombinacje przełączników KVM LX II i modeli szuflad LCD T1700-LED zapewniają zarządzanie na stojaku i zdalne zarządzanie oparte na protokole IP w zintegrowanym urządzeniu 1U.


Silne bezpieczeństwo
Wykorzystuje silny TLS, ustawienia hasła, blokadę ponownej próby hasła oraz Advanced Encryption Standard (AES). Integruje się również z Active Directory®, LDAP lub RADIUS.

Apple iPhone / iPad
Uzyskaj wygodny dostęp na poziomie systemu BIOS i kontrolę nad komputerami i serwerami za pośrednictwem iPhone'ów i iPadów Apple za pomocą klienta KVM HTML-free opartego na HTML5.

Absolute Mouse Synch
Absolute Mouse Synchronization zapewnia idealną synchronizację bez zmiany ustawień myszy na serwerze - najlepsze rozwiązanie typu plug and play!


Dostęp do stojaka
Lokalny port LX II zapewnia szybki dostęp do szafy poprzez VGA i USB. Wydajny interfejs użytkownika oparty na przeglądarce jest wspólny ze zdalnym interfejsem użytkownika ze wszystkimi funkcjami administracyjnymi.

 

Dominion LX II jest dostępny jako przełącznik KVM o wysokości 1U lub jako zintegrowany przełącznik KVM LX II i kombinację szuflad konsoli opartej na T1700-LED. Kombinacja zapewnia wygodny dostęp do szafy, a także dostęp KVM przez IP. Tylko jeden DSAM może być podłączony do jednostek kombinowanych. Dostępne 2 kw. 2020.

Schemat topologii

 

 

Porównanie produktów Raritan

Product Family

Description

LAN Ports

Power Supplies

CIMs

Frame Rate

Serial

CC-SG

User Station

Integrated Switch/LCD Drawer

   Dominion KX III

Enterprise KVM-over-IP

Dual

Dual

DCIM D2CIM

30

DSAM

 

   Dominion LX II

Economical KVM-over-IP for SMBs

Single

Single

DCIM D2CIM

15

DSAM

 

 

   Dominion LX End-of-Life

SMB KVM-over-IP

Single

Single

DCIM MCUTP D2CIM

15

DSAM

 

 

 

   MasterConsole Digital Non-IP Switch

Cat5 Matrix Switch

 

Single

MDCIM MDUTP

60

 

 

 

 

 

Dominion Computer Interface Modules (CIM) i Serial Access Modules (DSAM)


CIM to „klucz serwera”, który łączy komputer, serwer lub stację roboczą z LX II za pomocą kabla Cat5 / 6. Istnieje wiele typów CIM-ów do obsługi różnych typów portów komputera (USB, PS / 2, VGA, HDMI, DVI, DisplayPort, szeregowy) i do wykonywania funkcji, takich jak media wirtualne. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby znaleźć odpowiedni CIM.

  Part #

Connection Port

Virtual
Media

Absolute
Mouse

   D2CIM-DVUSB-DP

DisplayPort

   D2CIM-DVUSB-HDMI

HDMI

   D2CIM-DVUSB-DVI

DVI

   D2CIM-DVUSB

VGA

   D2CIM-VUSB-USBC

USB-C

   D2CIM-VUSB

VGA

   DCIM-USBG2

VGA

 

 

   DCIM-PS2

VGA

   

   DSAM-2, DSAM-4

Serial

   

   DCIM-SUN

VGA

   

 

 

  • EDP Europe
  • Modular DC Solutions
  • DataCenterWorld
  • WASP
  • Wappex
  • LEGRAND
  • 3M
  • Raritan