DOMINION® KX IV-101

Zaloguj się aby zamówić

Dominion® KX IV-101 (DKX4-101), najbardziej wydajny przełącznik KVM-over-IP firmy Raritan, zapewnia nowy poziom wydajności Ultra HD 4K do zdalnego dostępu i zarządzania. Bardziej wydajny i elastyczny niż jakiekolwiek inne rozwiązanie KVM-over-IP, obsługuje wyższe rozdzielczości wideo, większą liczbę klatek na sekundę, wyższą jakość wideo i znacznie szybsze media wirtualne.

KX IV-101 obsługuje odblokowany, wolny od Java, zdalny dostęp na poziomie BIOS do jednego serwera, komputera lub stacji roboczej przez LAN, WAN, a nawet Internet. Natywne urządzenie HDMI, KX IV-101, ma dostępne kable / przejściówki dla VGA, DVI, Mini DisplayPort i USB-C. Zapewnia użytkownikom największą elastyczność w dostępie do zdalnych komputerów za pośrednictwem stacji użytkownika, laptopa, komputera stacjonarnego lub smartfona. KX IV-101 obsługuje wiele popularnych funkcji Dominion, takich jak wirtualne media, absolutna synchronizacja myszy, uwierzytelnianie LDAP / Radius / AD, szyfrowanie AES, obsługa do 8 równoczesnych sesji i wiele, wiele więcej.

FUNKCJE

Ultra High Performance 4K i 1080p


Dominion KX IV-101 obsługuje dostęp do serwerów o rozdzielczości 4K (3840x2160), do 30 klatek na sekundę dzięki nowej stacji użytkownika KX IV. Obsługuje również rozdzielczości HD do 1920x1080 i 1920x1200 z prędkością do 60 klatek na sekundę z wysokiej jakości kolorami 4: 4: 4 dla wysokiej jakości zdjęć i filmów.

 

Elastyczny, uniwersalny, oparty na IP


KX IV-101 ma konfigurowalną przez użytkownika przepustowość do pracy w sieci LAN, WAN, a nawet przez Internet, w celu zapewnienia wsparcia IT poza godzinami pracy. Jako elastyczne rozwiązanie IP jest dostępne za pośrednictwem stacji użytkownika, laptopa, komputera PC i smartfona obsługującej użytkowników, menedżerów, inżynierów i dział IT. Dostęp do KVM bez Java jest dostępny w systemach Windows, Linux i Mac.

 

Funkcje i zgodność Dominium


KX IV-101 obsługuje wiele popularnych funkcji Dominion, takich jak: dostęp na poziomie BIOS, wirtualne media, absolutna synchronizacja myszy, uwierzytelnianie LDAP / Radius / AD, szyfrowanie AES oraz obsługa do 8 równoczesnych sesji. Wykorzystaj KX IV-101 z innymi produktami Dominion, stacjami użytkownika KX III lub IV. Natywna obsługa HDMI, z opcjonalnymi adapterami dla VGA, DVI, Mini DisplayPort i USB-C.

 

Zintegrowane rozwiązanie KVM


KX IV-101 jest skalowany z systemem zarządzania CommandCenter firmy Raritan, umożliwiając wielu użytkownikom dostęp do wielu przełączników KX IV-101 i KX III, w jednym lub wielu lokalizacjach, w całym kraju, a nawet na całym świecie. CommandCenter integruje się ze stacjami użytkownika KX, produktami Dominion, a także popularnymi rozwiązaniami informatycznymi, takimi jak VNC, RDP i SSH.

 

DODATKOWE FUNKCJE

 • Wysoko wydajna stacja użytkownika KX IV
  Nowa, bardziej wydajna stacja użytkownika KX IV obsługuje od 1 do 3 monitorów z aplikacjami 4K i wysokiej wydajności 1080p.
 • Zintegrowana kontrola mocy KX IV-101
  KX IV-101 ma kontrolę wejścia / wyjścia do włączania / wyłączania komputerów lub innych urządzeń, bez przełączanego PDU.
 • Dostęp bez Java, KVM-Over-IP
  KX IV-101 ma nową, całkowicie cyfrową architekturę zapewniającą ultraszybką wydajność wideo i wysoką jakość wideo.
 • Konfiguracja SmartPhone za pomocą aplikacji
  Pobierz aplikację Raritan KVM ze sklepu Apple App Store, połącz się z KX IV-101 za pomocą iPhone'a / iPada, aby zainstalować i skonfigurować.
 • Ponad 15 razy szybsze media wirtualne
  Dominion KX IV-101 obsługuje znacznie wyższe prędkości wirtualnych mediów, nawet 15 razy szybciej niż nasza poprzednia generacja.
 • Natywne HDMI + VGA, DVI, DP, mDP i USB-C
  KX IV-101 jest rodzimym urządzeniem HDMI z dostępnymi kablami / adapterami dla VGA, DVI, DP, mDP i USB-C.
 • Elastyczny z odblokowanym dostępem IP
  KX IV-101 łączy się z jednym serwerem, bez możliwości blokowania. Jest idealny do pracy w colo, zdalnych biurach, obiektach i aplikacjach na najwyższym poziomie.
 • PC-Share z dostępem dla 8 użytkowników
  Dzięki funkcji PC-Share wielu użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do serwera podłączonego do KX IV-101.
 • Lokalny port HDMI i USB Pass-through
  KX IV-101 ma lokalny port HDMI / USB umożliwiający dostęp do szafy.

 

Schemat topologii KX IV-101

 • DataCenterWorld
 • 3M
 • Modular DC Solutions
 • WASP
 • LEGRAND
 • Raritan
 • EDP Europe
 • Wappex