Okablowanie światłowodowe

Panel światłowodowy HighDensity, 19", 1U, dla 12 kaset MPO(144 włokna), czarny

Panel światłowodowy HighDensity, 19", 1U, dla 12 kaset MPO(144 włokna), czarny

Panel światłowodowy 1U o wysokiej gęstości upakowania kaset MPO (MTP).

Panel światłowodowy HighDensity, 19", 4U, dla 48 kaset MPO(576 włókna), czarny

Panel światłowodowy HighDensity, 19", 4U, dla 48 kaset MPO(576 włókna), czarny

Panel światłowodowy 4U o wysokiej gęstości upakowania kaset MPO (MTP).

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 1m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 1m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 1m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 2m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 2m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 2m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 3m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 3m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 3m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 4m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 4m (key included)

Światłowodowy kabel krosowy  with SECUREBOOT, OM3, LC-LC, 4m (key included)

  • Schneider
  • Caterpillar
  • Vodea
  • DataCenterWorld
  • Bilhanding
  • Hartmann tresore
  • FG WILSON
  • Wappex
  • Geist
  • Polskie Kraty
  • Konsmetal
  • Enlogic